Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Bohemens bryllup

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 457x572 mm Motivet: 346x498 mm
papir Usignert.

1929-30. MM G 537. Woll nr. 702.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30

The Bohemian's Wedding
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 457x572 mm Image: 346x498 mm
Unsigned
1929-30
MM G 537. Woll no. 702.