Bohemens bryllup
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 457x572 mm Motivet: 346x498 mm
papir Usignert.
1929-30. MM G 537. Woll nr. 702.
Vurdering
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30