Selvportrett med hatt I
Litografi trykket i svart på middels tynt hvitt
Arket: 484x396 mm Motivet: 202x185 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1927. MM G 456. Woll nr. 681.
Vurdering
NOK 100 000–120 000
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30