Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Kvinne med hånden ved munnen

Litografi trykket i svart på middels tynt gråhvitt
Arket: 497x367 mm Motivet: 380x275 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.v.: No 16.
1920. MM G 415. Sch.nr. 481. Woll nr. 645.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30

Woman with Her Hand by Her Mouth
Lithograph printed in black on medium thin greyish-white paper
Sheet: 497x367 mm Image: 380x275 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch
Annotated in pencil lower left: No 16.
1920
MM G 415. Sch.no. 481. Woll no 645.