Kvinne med hånden ved munnen
Litografi trykket i svart på middels tynt gråhvitt
Arket: 497x367 mm Motivet: 380x275 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Påtegnet med blyant nede t.v.: No 16.
1920. MM G 415. Sch.nr. 481. Woll nr. 645.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30