Hus i Kragerø
Litografi trykket i sort på middels tynt gulhvitt
Arket: 335x493 mm Motivet: 335x493 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch
1916. MM G 508. Woll nr. 574.
Vurdering
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Tilslag NOK 44 000