Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Historien II

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 602x1000 mm Motivet: 420x790 mm
gulhvitt papir Usignert
Påtegnet med penn nede t.v.: Sch. 426/1914

1914. MM G 378. Sch.nr. 426. Woll nr. 486.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30

Tilslag NOK 50 000 med forbehold

History II
Lithograph printed in black on medium thick cream wove
Sheet: 602x1000 mm Image: 420x790 mm
Unsigned
Annotated with pen lower left: Sch. 426/1914
1914
MM G 378. Sch.no. 426. Woll no. 486.