Munch-Auksjonen 2002

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 21:30

To mennesker
Munch, Edvard (1863-1944)
To mennesker

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 661x618 mm Motivet: 630x550 mm
hvitt papir Usignert
Påtegnet med penn nede t.h.: Sch. 504/ ca-20

1920. MM G 433. Sch.nr. 504. Woll nr. 659.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30

Vurdering

Tilslag NOK 82 000

Two People
Lithograph printed in black on medium thin white paper
Sheet: 661x618 mm Image: 630 x550 mm
Unsigned
Annnotated with pen lower right: Sch. 504/ ca-20
1920
MM G 433. Sch.no. 504. Woll no. 659.