Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på lerret
121x160
Signert nede t.v.: A. Normann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 78 000
Olje på lerret
121x160
Signert nede t.v.: A. Normann
Vurdering