Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Sittende akt
Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende akt

Akvarell, lysmål
29x22
Signert nede t.h.: J R

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering