Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende akt

Akvarell, lysmål
29x22
Signert nede t.h.: J R

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 6 400