Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Stående akt 1949
Rian, Johs. (1891-1981)
Stående akt 1949

Blandingsteknikk, lysmål
26x19
Signert og datert nede t.h.: J Rian. 23/10 1949

Påtegnet nede t.h.: Colarossi.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering