Olje på plate
52x62
Signert nede t.v.: Weidemann.
Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat. nr. 60. Hennie-Onstad Kunstsenter, 1975, kat. nr. 4?, 24?
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000