Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Rittun, Thorstein(1929-2018)
Bekkeblomster 1992

Olje på lerret
100x66
Signert og datert nede t.h.: Rittun 92

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Kunstnerforbundet, Oslo.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 12 500