Rittun, Thorstein(1929-2018)
Bekkeblomster 1992
Olje på lerret
100x66
Signert og datert nede t.h.: Rittun 92
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Kunstnerforbundet, Oslo.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 12 500