Nordgren, Axel Wilhelm(1828-1888)
Norsk fjordlandskap
Olje på lerret
73x132
Signert nede t.v.: A. Nordgren.
Svensk kunstner.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
73x132
Svensk kunstner.
Vurdering