Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Nordgren, Axel Wilhelm(1828-1888)
Norsk fjordlandskap

Olje på lerret
73x132
Signert nede t.v.: A. Nordgren.

Svensk kunstner.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 24 000