Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Andersen, Snorre(1914-1979)
Nonnene går forbi 1949

Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Snorre Andersen -1949.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

? kat. nr. 487.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000