Andersen, Snorre(1914-1979)
Nonnene går forbi 1949
Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Snorre Andersen -1949.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
? kat. nr. 487.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000