Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Havneparti Holland

Olje på plate
19x25
Signert nede t.h.: F.T.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000