Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Skavellen i Valders 1866
Akvarell på papir, lysmål
23x53
Signert nede t.h.: HFG
Stedsbestemt og datert nede t.h.: Skavellen i Valders 9 Septh 66
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000