Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Sørensen, Carl Fredrick(1818-1879)
Parti fra Helgoland 1849

Olje på papir, oppklebet på lerret
25x32
Signert nede t.v.: C F Sørensen
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Helgoland 22 Apr 1849 CFS

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 23 000