Müller, Morten(1828-1911)
Fossefall med kvernhus 1909
Olje på lerret
45x63
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller: 09.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
45x63
Vurdering
NOK 30 000