Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Fossefall med kvernhus 1909

Olje på lerret
45x63
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller: 09.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000