Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Skuter ved forreven kyst 1893
Blyant og lavering på papir, lysmål
20x42
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1893
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 18 500
20x42
Vurdering