Winge, Sigurd(1909-1970)
Naken II 1956
Radering, lysmål
42x56
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -56
Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500
Radering, lysmål
42x56
Vurdering