Nordgren, Axel Wilhelm(1828-1888)
Romsdalen 1858
Olje på lerret, oppklebet på plate
34x46
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Romsdalen. 7/58
Svensk kunstner.
Konstsalongen Samlaren, Stockholm 1945, kat.nr. 21.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 10 500