Baade, Knud(1808-1879)
Kystlandskap med bautasteiner og måke 1844
Olje på lerret
36x51
Signert og datert nede t.v.: Baade 1844.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold
Olje på lerret
36x51
Vurdering
NOK 30 000