Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med robåt
Olje på lerret
76x95
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000 med forbehold
Olje på lerret
76x95
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering