Ransve, Bjørn(1944-)
Liggende hest 1988
Litografi, lysmål
46x29
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1988
Påtegnet nede t.v.: "Org. lito."
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold
Litografi, lysmål
46x29
Vurdering