Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Wexelsen, Christian(1830-1883)
Fossefall 1867

Olje på lerret
63x57
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: C Wexelsen 1867

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 23 000