Aulie, Reidar(1904-1977)
Vinterlandskap
Litografi, lysmål
50x58
Signert nede t.h: Reidar Aulie
Nummerert nede t.v.: 149/360.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi, lysmål
50x58
Nummerert nede t.v.: 149/360.
Vurdering
NOK 1 500