Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap 1867
Olje på lerret
31x46
Signert og datert nede t.v.: A. Rasmussen. 1867.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000 med forbehold
Olje på lerret
31x46
Vurdering