Onsager, Søren(1878-1946)
Skjærgårdslandskap
Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Søren Onsager
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 13 500
Olje på lerret
50x60
Vurdering