Rian, Johs.(1891-1981)
Hotell Negresco Nice1962
Litografi, lysmål
53x40
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1962
Nummerert nede t.v.: 4/25.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 200
Litografi, lysmål
53x40
Nummerert nede t.v.: 4/25.
Vurdering