Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Hotell Negresco Nice1962

Litografi, lysmål
53x40
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1962

Nummerert nede t.v.: 4/25.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering