Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Gårdstun vinter

Olje på plate
32x41
Signert nede t.v.: J Rian

Påtegnet på baksiden: Nr. 7.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000