Rian, Johs.(1891-1981)
Gårdstun vinter
Olje på plate
32x41
Signert nede t.v.: J Rian
Påtegnet på baksiden: Nr. 7.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
32x41
Signert nede t.v.: J Rian
Påtegnet på baksiden: Nr. 7.
Vurdering
NOK 4 000