Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Gutter på svaberg 1965

Olje på lerret
67x52
Signert og datert nede t.h.: WM -65

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000