Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Sjeransky og Ginsberg i Emmaus 1979

Litografi, lysmål
56x45
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -79

Nummerert nede t.v.: 78/200, samt påtegnet: "orig.lito". Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 1 500