Silseth, Eli(1927-1991)
Svevende par 1975
Litografi, lysmål
75x56
Signert og datert nede t.h.: Eli Silseth -75
Nummerert nede t.v.: 56/165.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 500
Litografi, lysmål
75x56
Nummerert nede t.v.: 56/165.
Vurdering
NOK 1 000