Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Harr, Karl-Erik(1940-)
August måned 1980

Olje på lerret
47x55
Signert og datert nede t.v.: K E Harr 80

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000