Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Felespill i storm

Litografi, lysmål
39x50
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 49/150. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000