Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Felespill i storm
Litografi, lysmål
39x50
Signert nede t.h.: Espolin Johnson
Nummerert nede t.v.: 49/150. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000