Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Fra Strandheim 1917

Olje på lerret
22x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Strandheim juli 1917 Hans-Dahl

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00