Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Fra Lauvlia Sigdal 1904
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Fra Lauvlia Sigdal 1904

Blandingsteknikk, lysmål
43x66
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1904.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000