Jacobsen, August(1868-1955)
Fra Tresse i Kristiansand
Olje på lerret
70x104
Signert nede t.h.: A Jacobsen
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Malt fra Usteruds taarn sommeren 1919 Fæstningsgaten 2 Kr.sand. Samt påtegnet at to av båtene er 10-metrene Tamara III og Tamara IV.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000