Inntrykk fra naturen 1980
Olje på lerret
125x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 135 000