Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Budeie og kyr ved vanningsted 1883

Olje på lerret
56x41
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1883.

Påtegnet med utydelig tittel: "Aften ...skoven", og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000