Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med båter og fugler

Olje på lerret
53x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000