Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Allé 1920

Olje på lerret
82x109
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe -1920

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000