Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Furuer på Bygdø 1920
Olje på lerret
104x86
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1920
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000