Munthe, Gerhard(1849-1929)
Vårvind Sandvika 1887
Olje på lerret
41x32
Signert og datert nede t.v.: G Munthe -87.
Påtegnet med tittel på baksiden: "Vaarvind Sandvigen".
Kunstnerforbundet, Oslo 1965, kat.nr. 15.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000