Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Vårvind Sandvika 1887

Olje på lerret
41x32
Signert og datert nede t.v.: G Munthe -87.

Påtegnet med tittel på baksiden: "Vaarvind Sandvigen".

Kunstnerforbundet, Oslo 1965, kat.nr. 15.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000