Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Nabokonens Raad 1861

Olje på plate
39x47
Signert og datert nede t.v.: A Tidemand 1861.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: Der Rath der Nachbarin, samt påtegnet: Eigenthumer: N.L. Lepke in Berlin, Unter den Linden No. 17. Dietrichson nr. 553.

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 1 250 000