Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Landsbygate

Olje på lerret
55x46
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000