Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Sensommer ved Holmsbu

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Thv. Erichsen.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 24.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00