Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Isfiske 1910
Olje på lerret
75x120
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1910.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 340 000
Olje på lerret
75x120
Vurdering
NOK 300 000–400 000