Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Isfiske 1910

Olje på lerret
75x120
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1910.

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 340 000