Bergslien, Nils(1853-1928)
Et frieri
Olje på lerret
67x94
Signert nede t.h.: N. Bergslien
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
67x94
Vurdering
NOK 150 000–200 000