Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Skog 1910
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Skog 1910

Akvarell, lysmål
45x69
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 10.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr.459, med tittel Sommer? Th. Kittelsenes Lauvlia 1997.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–10 000