Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Hus og trær 1932
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R.Th 32
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
60x73
Vurdering